28 Ağu 2011

hayal işte

Hani kadin çikiyor televizyona kocasini dövmüş. Herif sus pus cevap veremiyor ya işte o kadin olmak istiyorum, çelimsiz kaslarimla aaaa kocasini dövmüş desinler istiyorum. Öküz gibi kasli herif bana el kaldirmasin istiyorum. Yalçiiinnn abiiii diye konuşmak isteyen kadin olmak istiyorum.

Ovv bu sayede televizyona çikmiş olcam. Bu sene çok uğraştim ya saçma sapan bütün programlarina formu yolladim bi evlilik programi geri döndü. Gidip evlese miydim? Kömürlen mi yazildi benim kaderim anlamiyorum ki. Götüm yüzümde güzel olsa da 21,9 yildir aynaya bakiyorum. Bi terslik var ama anlamdim. Belkide insan gibi form doldurmaliyim.

Örnek soru: Hayalinizi anlatir misiniz? (aslinda sorular böyle değil ama saçmalik konusunda yakinim)

Normal insan cevabı: Zengin bi herif kakalayip evlenmek. Herifi evlenmek istemezse hamile kalip zorlamak o da olmasa adayi değiştirmek. Sonra bebe bebelik mutlu aile tablosu. (suratimda anlamsiz bi gülümse olmuştu.)

Benim cevabim: Kapa gözleri artik başka dünyadayiz , turuncu gökyüzümdeyim puro şekilinde arabam bizim burda x-345 diyor ama siz araba diyince anlarsiniz. Morcivert renkli son model, kadin vücudu şeklinde aslinda kadin vücuda da size aliştira aliştira söylememde yarar var. Tam mide kismi açiliyor, içindeyim biraz dar ama idare ediyorum. Zayiflamam lazim koca kiç başa dert hayalde olsa da. Burda teknoloji manyaği eğlence yok ama canim eğlenemek ister. Hadi başliyalim. elimde de kocaman iğne x-345’le yayalara iğneyi batirip kaçiyorum. Can acima sesine bayiliyorum. Oovv kim var arkada trafik polisi yil 4566 Bülent Ersoy çağindayiz. Trafik polisinin ‘’çilleeee bülbüllümmm çillle’’ sirenini duymak yerine teslim olurum, daha iyi.

– Canli kural ihlalinda bulundu cezasi ölüm.

–Hayiiirrr sesleri arasinda beni tutup aşaği firlatiyor. Hayalde bile kendimi öldürdüm ya bravoo bana =)

Sus konuşma dediki: hayal gücü yarişmasi olsa birinci belli ikinci nerde göremiyorum.

1 yorum: